Hakkımızda

Çağlar Nakliyat 1989 yılında kurulmuştur. 15 yıllık süre içerisinde evden eve nakliye, büro taşıma, kurum ve kuruluş taşıma ve lojistik destek sağlayarak çeşitli başarılara imza atmıştır. Firmamız müşteri güvenini temel alarak çalışma hayatına başlamış, Geçen zaman başlangıçta ne kadar doğru bir karar verdiğinin kanıtı olmuştur. Firmamız şu anda evden eve nakliye başta olmak üzere her çeşit taşıma işini gönül rahatlığı, geçmişin verdiği güven ve tecrübeyle, bütün müşterilerinin referans göstererek gerçekleştirmektedir. Her çeşit eşyanın taşınması için gerekli olan ambalaj malzemesi ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilecek uzman eleman kadroları geçen süreyle birlikte şirket bünyesinde oluşmuştur. Eşya taşınmasının en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç ve araç kasaları yaptırılmıştır. Şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek çeşitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirler arasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek araçlar şirketimizin bünyesinde mevcuttur.

evden eve

Nunc nec massa nec est interdum suscipit. Donec vel orci quis dolor

ofis taşıma

Nunc nec massa nec est interdum suscipit. Donec vel orci quis dolor

ev depolama

Nunc nec massa nec est interdum suscipit. Donec vel orci quis dolor

EVDEN EVE İŞTEN İŞE

Çağlar Evden Eve Nakliyat her türlü nakliyecilik işlerinizde  dilerseniz şehir içi nakliyat ve taşımacılık, dilerseniz de şehirler arası nakliyat  taşımacılık hizmetleriniz başarı ile bu güne kadar yürütmüştür.

Çağlar Evden eve nakliyat, nakliye sırasında sizlere geniş kapsamlı servis anlayışıyla eşyalarınız yeni taşındığınız ev ve ofisinize en dikkatli güvenli ve kolay şekilde nakliyesini gerçekleştirir.

Sinem KAYRİ

"Tam anlaşılan zamanda ve oldukça profesyonelce gelip eşyaları paketlediler götürdüler. Güler yüzlü ve pozitif tutumlu çalışanları var. Oldukça memnun kaldım, teşekkür ederim.”

Lora Spielberg

"Çağlar Nakliyat ile Kusursuz bir taşıma oldu. Hayatımda gördüğüm en düzgün, profesyonel ve aynı zamanda iyi niyetli ve güler yüzlü bir ekip vardı. Sorunsuz nakliye budur”

Çenk YAREN

"İşini hakkıyla yapan düzgün bir firma. Evimizi Ataşehir'den Etiler'e problemsiz şekilde taşıdılar. Firma sahipleri ve çalışanlarına teşekkür ederiz”